0242 782 40 32
EĞLENCE VE ANİMASYON

EĞLENCE VE ANİMASYON

 

Joker Side Vista Tüm gün boyunca eğlence ve spor aktiviteleri ile gününüzün keyifli geçmesini sağlayabilmek adına; üst düzey, profesyonel ve lisanslı eğitmenlerin de dahil olduğu animasyon ekibimiz sizlere hizmet verecektir.
Konaklama süresince Yoga, Zumba, Step, Pilates ve Aerobic gibi spor etkinliklerine ücretsiz olarak katılabilir, tatilinizi yaparken aynı zamanda formunuzu koruyabilirsiniz.

Su topu, su jimnastiği, yüzme yarışması gibi birbirinden eğlenceli havuz oyunlarına katılabilir, dilerseniz Dj’imizin sizler için seçtiği güzel müzikler eşliğinde havuz kenarında buz gibi içeceğinizle güneşin tadını çıkarabilirsiniz.

Tesisimizde bulunan Dart, Masa tenisi gibi oyunlar ücretsiz olup siz değerli konuklarımızın hizmetine sunulmuştur.

Gündüz aktivitelerinin haricinde, bazı akşamlar özel program ve oyunlarla animasyon ekibimiz yine sizlerle birlikte olacaklar.

Çocuklarınızı da unutmadık elbette; diplomalı çocuk gelişim uzmanımız kontrolünde bulunan Mini Club, çocuklarınızın eğlenirken aynı zamanda yeni şeyler öğrenebileceği ve mutlulukla vakit geçirebileceği bir alandır.

MİNİ CLUB

 

Diplomalı bir pedagog (çocuk gelişim uzmanı) gözetmenliğinde, yaş gruplarına göre eğitici ve eğlenceli aktivitelerle organize edilecek olan Mini Club, çocuklarınızın gün boyunca kaliteli vakit geçirmesini sağlayacak.

Resim ve çizim: Renkli boyalar ve çizim kağıtlarıyla, yaş gruplarına göre hazırlanan resim etkinliğidir. Yaratıcılıklarını ortaya çıkarmakla birlikte, güzel zaman geçirmelerine olanak tanır.

Yarışmalar: Çocukların takım çalışması ve rekabet içinde eğlenerek zaman geçirebilecekleri bu etkinlik, çocuk gelişimi için çok faydalı bir yatırım olmakla birlikte, ufak hediyelerle onları çok mutlu eder.

Mini disko:Dans ve müzik eşliğinde çocuklar eğlenir. Animasyon ekibi kostümler yardımıyla farklı karakterlere bürünerek eğlencenin dozunu daha da arttırır. Yarım saat sürecek bu etkinlikte, maksimum 8 dans uygulaması yapılır. Yarışmalarda madalya kazanan çocuklara armağanı verilir.

MINI CLUB YAŞ GRUPLARI:
04-06 Yaş Grubu (mini)
07-11 Yaş Grubu (midi)
12-16 Yaş Grubu (teenager)WhatsApp ile iletişime geç